Atlantis go at throttle up!

Breaking news Przedwczoraj o 0138GMT+2 z kosmodromu na Florydzie wystartował amerykański prom kosmiczny (pieszczotliwie: spejs szuttle ;) ) Atlantis. Misja oznaczona jest jako STS-117. Śledzić ją można na bieżąco dzięki NA$A TV. Trochę te "breaking news" spóźnione, ale to z okazji właśnie zakończonego Compo pomaturalnego. Prace można ściągnąć tutaj. Wyjątkowo tym razem wziąłem udział i napisałem coś, co miało być dobrą gierką. Projekt niezbyt ambitny, ale wyszedł nie najlepiej - podobnie jak Regedit zamotałem się w kodzie. Polecam zapoznanie się z readme. W ramach przesłania z okazji końca Compo pozwolę sobie zacytować kolejną sentencję, jaką znalazłem na Warsztacie:
Należy dwa razy pomyśleć, nim zacznie się programować, aby nie trzeba było dwa razy programować, nim zacznie się myśleć.
Przykre jest widzieć, jak Twój projekt umiera bo znów nie poświęciłeś czasu na dokładny projekt i zaczynasz improwizować... Nie życzę tego nikomu. Ale jak to mówią, life goes on ;). W najbliższym czasie skończę rozliczać się z przeszłością, a co dalej... zobaczycie :P. Stay tuned!